młodzież

W dzisiejszych czasach trudno jest być nastolatkiem. Jako rodzice mamy w stosunku do nich wysokie oczekiwania. Tak samo ich szkoły. Żywimy nadzieję, że w pełni skorzystają z możliwości, jakie zapewniamy im poprzez edukację. Jeszcze większą, że czeka na nich świetlana przyszłość. Trudno dziwić się tak złożonym oczekiwaniom, jeśli weźmie się pod uwagę ilość możliwości rozpościerających się przed naszymi pociechami, tak prędko wkraczającymi w dorosłość. Bez względu na to, czy liczą one na zapewnienie sobie miejsca w najlepszym liceum czy na najlepszej uczelni; czy może chcą poprawić stopnie otrzymywane w szkole; czy też rozpoczynają przygodę z zupełnie nieznanym im językiem – w dzisiejszym świecie znajomość drugiego (jak również trzeciego czy czwartego) języka stała się nieodzowną umiejętnością, bez której niewiele uda się im osiągnąć.

Przy tak wysoko postawionej poprzeczce i przy stale zbyt małej ilości godzin w jednej dobie, po co tracić czas (i pieniądze!) na mało efektywne lekcje języka obcego, nudne materiały (i nauczycieli), które nie pozwalają na to, by nasi podopieczni w pełni rozwinęli swój potencjał? W naszej szkole wiemy doskonale, na czym polega skuteczna nauka języka obcego i pamiętamy o jednej prostej i złotej zasadzie – mianowicie o tym, że każdy uczeń jest… inny! Mamy rozległą wiedzę na temat stosowanej metodologii nauczania, materiałach i nowoczesnej technologii, która pozwala nam tworzyć zajęcia dostosowane do zainteresowań naszych ambitnych, młodych słuchaczy czyniąc je tak ambitnymi, jak oni sami. Owszem, posiłkujemy się starannie dobranymi podręcznikami oraz platformą internetową, by mieć pewność, że pozyskiwana u nas wiedza pozwala im brylować w szkole, a na zajęciach ćwiczą wszystkie niezbędne umiejętności: słuchania, czytania, mówienia i pisania w języku obcym. Jednak nauczyciele pracujący w szkole Chit Chat nie boją się cisnąć wspomnianymi podręcznikami przez okno, wpuszczając powiew świeżości do prowadzonych przez siebie zajęć. Wszystko to w imię prawdziwej inspiracji i pasji, którą zarażamy naszych uczniów pokazując im, jak w istocie wygląda i funkcjonuje dany język.

Widzisz, że istnieje potrzeba uzupełnienia luk w wiedzy Twojego nastoletniego dziecka? A może opuściło się ono w nauce języka w szkole i potrzebna jest nasza interwencja, by na nowo oczarowało swoimi postępami szkolnego nauczyciela? Bez względu na to, jaka droga przywiodła Cię w nasze progi, nasi doświadczeni nauczyciele na pewno wiedzą, skąd przychodzisz. Każdy z nich świetnie zna bolączki zawiłych szlaków nauki języka obcego, doświadczył ich na własnej skórze, dotarł do celu i z dumą nosi okupioną trudem koszulkę lidera. Naturalnie też kocha swoją pracę! Pozwól nam pokazać jak fantastycznie umiemy dzielić się naszą wiedzą i ciesz się korzyściami!

 

Kursy przygotowujące do egzaminów

W naszej ofercie znajdziecie również przygotowanie do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE oraz IELTS). Wybierając naszą szkołę możecie być pewni solidnego przygotowania do powyższych testów – wytłumaczymy format wybranego egzaminu; skupimy się na uporządkowaniu i poszerzeniu wiedzy o gramatyce i słownictwie; i tym samym dopilnujemy, by w dniu testów nasi słuchacze weszli na salę egzaminacyjną bez najmniejszego strachu.

Przewiń do góry