Lektor języka angielskiego Sebastian

Sebastian Leitich

Właściciel i założyciel szkoły Chit Chat w Bojanie. Pochodzi z Republiki Południowej Afryki, ukończył studia magisterskie o kierunku "Technologia w edukacji i nauce języka angielskiego" na Uniwersytecie w Manchesterze oraz posiada dyplom nauczania języka angielskiego, Cambridge Delta. Sebastian jest nauczycielem o 16 letnim stażu. Pracował w Europie i na bliskim wschodzie ucząc osoby w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Przeprowadzał także egzaminy IELTS oraz Cambridge FCE, Advance i CPE.

Flaga Anglii - język angielski Bojano
Lektorka angielskiego w Bojanie obok Chwaszczyna

Małgorzata Leitich

Menadżer szkoły i nauczyciel języka angielskiego w Bojanie. Swoje kwalifikacje nauczycielskie zdobyła podczas intensywnego kursu CELTA w Hiszpanii, gdzie nabyła umiejętności nauczania języka angielskiego dorosłych oraz na kursie CELTAYL w Anglii, przygotowującym do nauczania dzieci i nastolatków. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy na bliskim wschodzie gdzie uczyła grupy wielonarodowościowe.

Flaga Anglii - język angielski Bojano
Lektorka angielskiego i hiszpańskiego Beata

Beata Przeździak

Nauczycielka języka angielskiego w Bojanie o 17-letnim stażu pracy. Absolwentka pedagogicznych studiów magisterskich o kierunku "Nauczanie początkowe" oraz studiów licencjackich o kierunku "Filologia hiszpańska z językiem angielskim i translatoryką". Kwalifikacje swoje podnosi na kursach, szkoleniach oraz konferencjach metodycznych. Ukończyła również studia podyplomowe, kierunek : "Wczesne nauczanie języka angielskiego"

"Praca z dziećmi to moja pasja, której poświęcam sie całkowicie. A zainteresowanie językami obcymi zrodziło się już w szkole podstawowej. Staram sie rozbudzać w swoich uczniach chęć do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego oraz ciekawość poznawania zarówno języka, jak i kultury." 

Flaga Anglii - język angielski Bojano
Flaga niemiecka, niemiecki język

Alicja Klein-Abramczyk

Nauczycielka języka niemieckiego w Bojanie z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła szkołę średnią w Niemczech, studiowała 4 semestry na Uniwersytecie w Duisburgu (Niemcy), następnie kontynowała naukę na UG, gdzie otrzymała tytuł magistra germanistyki. Pracuje w liceum od 15 lat, w którym to przygotowuje corocznie uczniów klas językowych do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej (jest egzaminatorem j.niemieckiego). Nauczała również metodą Callana i prowadziła zajęcia w szkole językowej w Gdańsku.

Lektorka języka włoskiego w Szkole Językowej Chit Chat w Bojanie obok Chwaszczyna

Lucyna Burger

Większą część życia spędziła we Włoszech gdzie studiowała i pracowała zawodowo. Wykształciła się w Accademia delle Belle Arti di Bologna na wydziale malarstwa a następnie podjęła naukę na Universita di Ferrara na wydziale inżynierii lądowej. Początkowo pracowała w laboratorium instrumentów zabytkowych (organy, klawesyny) jako koordynator części dekoracyjnej, realizując odpowiednie kopie malowideł, często z epoki barokowej. Wiele satysfakcji dała jej praca w przemyśle ceramicznym, gdzie pracowała nie tylko jako dyrektor artystyczny ale też koordynowała współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami Włoskimi i Polskimi organizując spotkania oraz przygotowując techniczne tłumaczenia. Jako inżynier współpracuje z biurami projektowymi we Włoszech a nauczanie języka pozwala jej wyzwolić pozytywną energię i radość z przekazywania swojej wiedzy innym.

Flaga włoska
MRsmall

Monika Roszkowska

Jestem absolwentką filologii polskiej i socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach programu Erasmus studiowałam też na Université Libre de Bruxelles, gdzie rozwijałam moją znajomość języka francuskiego, którego jestem miłośniczką. Moją wielką pasją jest jednak język angielski, który doskonalę od najmłodszych lat, zdobywając kolejne certyfikaty Cambridge English. Od dawna dzielę się nią z innymi, z zaangażowaniem prowadząc zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania. Ogromną satysfakcję i przyjemność sprawia mi zwłaszcza praca z dziećmi. Obecnie kończę kwalifikacyjno-metodyczne studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

france
Flaga Anglii - język angielski Bojano
IMG_20180828_182211

Pedro Miguel Zurita

Rodowity Ekwadorczyk zamieszkały w Gdańsku. Ukończył Instituto Tecnico Simon Bolivar w Guayaquil. Zanim przyjechał do Polski, spędził 7 lat w Mediolanie, gdzie pracował jako lektor języka hiszpańskiego. Prowadził zajęcia dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania.

spain
received_275309813309240

Adam Dochtorowicz

Pasjonat dobrej książki, podróży oraz morsowania. Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczął w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkał i uczył się przez ponad 2 lata. Ceni możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem. Od 3 lat związany z  klubem mówców Toastmasters International, gdzie aktywnie występuje oraz wspiera innych w ich rozwoju.
 
Flaga Anglii - język angielski Bojano