Lektor języka angielskiego Sebastian

Sebastian Leitich

stanowisko: Dyrektor
nauczanie: angielski - wszystkie poziomy

Właściciel i założyciel szkoły Chit Chat w Bojanie. Pochodzi z Republiki Południowej Afryki, ukończył studia magisterskie o kierunku "Technologia w edukacji i nauce języka angielskiego" na Uniwersytecie w Manchesterze oraz posiada dyplom nauczania języka angielskiego, Cambridge Delta. Sebastian jest nauczycielem o 16 letnim stażu. Pracował w Europie i na bliskim wschodzie ucząc osoby w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Przeprowadzał także egzaminy IELTS oraz Cambridge FCE, Advance i CPE.

Flaga Anglii - język angielski Bojano
IMG_3666

Joanna Marzec

stanowisko: business manager

Pracownik administracyjny szkoły językowej Chit Chat. Jestem do Państwa dyspozycji, aby udzielić informacji, odpowiedzieć na pytania, dopilnować wszystkich formalności oraz nadzorować grafik zajęć. Z entuzjazmem podchodzę do swojej pracy i osobiście również lubię uczyć się języków obcych. Moje hobby to historia, geografia, architektura i kultura Trójmiasta, które realizuję jako przewodniczka turystyczna PTTK.

 

 

icon2
Lektorka angielskiego i hiszpańskiego Beata

Beata Przeździak

stanowisko: Nauczyciel
nauczanie: angielski, hiszpański - młodsze dzieci i nastolatki

Nauczycielka języka angielskiego w Bojanie o 17-letnim stażu pracy. Absolwentka pedagogicznych studiów magisterskich o kierunku "Nauczanie początkowe" oraz studiów licencjackich o kierunku "Filologia hiszpańska z językiem angielskim i translatoryką". Kwalifikacje swoje podnosi na kursach, szkoleniach oraz konferencjach metodycznych. Ukończyła również studia podyplomowe, kierunek : "Wczesne nauczanie języka angielskiego"

"Praca z dziećmi to moja pasja, której poświęcam sie całkowicie. A zainteresowanie językami obcymi zrodziło się już w szkole podstawowej. Staram sie rozbudzać w swoich uczniach chęć do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego oraz ciekawość poznawania zarówno języka, jak i kultury." 

Flaga Anglii - język angielski Bojano
spain
MRsmall

Monika Roszkowska

stanowisko: Nauczyciel Senior
nauczanie: angielski, francuski - wszystkie poziomy

Jestem absolwentką filologii polskiej i socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach programu Erasmus studiowałam też na Université Libre de Bruxelles, gdzie rozwijałam moją znajomość języka francuskiego, którego jestem miłośniczką. Moją wielką pasją jest jednak język angielski, który doskonalę od najmłodszych lat, zdobywając kolejne certyfikaty Cambridge English. Od dawna dzielę się nią z innymi, z zaangażowaniem prowadząc zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania. Ogromną satysfakcję i przyjemność sprawia mi zwłaszcza praca z dziećmi. Obecnie kończę kwalifikacyjno-metodyczne studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

france
Flaga Anglii - język angielski Bojano
IMG_20180828_182211

Pedro Miguel Zurita

stanowisko: Nauczyciel
nauczanie: hiszpański

Rodowity Ekwadorczyk zamieszkały w Gdańsku. Ukończył Instituto Tecnico Simon Bolivar w Guayaquil. Zanim przyjechał do Polski, spędził 7 lat w Mediolanie, gdzie pracował jako lektor języka hiszpańskiego. Prowadził zajęcia dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania.

spain
20190727_222222

Magdalena Kucik

stanowisko: Nauczyciel
nauczanie: niemiecki, norweski

 

Nazywam się Magdalena Kucik i od kilku lat jestem lektorem języka niemieckiego i norweskiego. Studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim i brałam udział w programie wymiany studentów Erazmus. Studiowałam pół roku w Kolonii, gdzie poznawałam niemiecką kulturę. Języki obce to moja pasja. Obecnie pracuję w szkołach językowych i tłumaczę. W wolnej chwili lubię oglądać dobre filmy lub czytać książki.

 

Flaga niemiecka, niemiecki język
norway_Flag
Monika_Nadolska_small

Monika Nadolska

stanowisko: Nauczyciel, najmłodsze dzieci 5-10 lat
nauczanie: angielski

Jestem absolwentką pedagogiki wczesnej edukacji z językiem angielskim oraz pedagogiki specjalnej ze wczesnym wspomaganiem rozwoju na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2017 roku mam przyjemność edukować dzieci w wieku przedszkolnym oraz nauczać ich angielskiego. Język angielski od zawsze był moją pasją jak i również muzyka, śpiew. Stąd też w swojej pracy wykorzystuje głównie piosenki, rymowanki, zabawy muzyczne w oparciu o kolorowe, dostępne i proste w użyciu materiały. Chętnie również poświęcam czas na to aby te materiały tworzyć samodzielnie. Ponadto, uwielbiam szukać inspiracji na każdym kroku aby w jak najlepszy sposób urozmaicić swoje zajęcia. Nauczanie najmłodszych sprawia mi i ogromną radość i satysfakcję. Pracuję w szkołach językowych i tłumaczę. W wolnej chwili lubię oglądać dobre filmy lub czytać książki.

 

Flaga Anglii - język angielski Bojano
pic

Łukasz Pazera

stanowisko: Nauczyciel, dorośli
nauczanie: angielski

Nie masz czasami tak, że gdy mówisz po angielsku, to nawet jeśli Cię rozumieją, to i tak czujesz, że mogłoby być lepiej? Zaczynając uczyć moich rówieśników na studiach 4 lata temu, szybko zdałem sobie sprawę, że podstawy naprawdę są najważniejsze. Wiele osób potrafi się w dzisiejszych czasach dogadać po angielsku, ale w życiu liczą się też punkty za styl! Ważne jest, jak składamy nasze myśli i jak brzmią, gdy ubieramy je w słowa. Uczę solidnych podstaw, na których można zbudować wiedzę na dowolny temat i w dowolnym celu: do pracy, szkoły, podróży czy choćby żeby przestać polegać na polskich napisach, oglądając ulubiony serial!

Jako tłumacz z wykształcenia, oferuję również usługi tłumaczeniowe oraz redakcyjne. Przetłumaczę dowolny tekst, pomogę Ci przygotować anglojęzyczne CV i list motywacyjny, zredaguję esej lub pracę dyplomową.

 

Flaga Anglii - język angielski Bojano
chris

Chris Kingston

stanowisko: Nauczyciel, dorośli
nauczanie: angielski

Jestem Irlandczykiem, pochodzę z Dublina. Przez większość mojego dorosłego życia – od momentu ukończenia studiów chemicznych wiele lat temu – mieszkałem jednak gdzie indziej: w Niemczech, Wielkiej Brytanii i ponownie w Niemczech, obecnie zaś w Polsce.

Niedługo po uzyskaniu kwalifikacji nauczycielskich CELTA w Krakowie przeprowadziłem się do Trójmiasta, gdzie z przyjemnością uczę języka angielskiego na niemal wszystkich poziomach.

Poza pracą szczególnie lubię podróżować, spędzając wakacje na poznawaniu nowych zakątków Polski.

 

 

Flaga Anglii - język angielski Bojano
WIN_20190330_15_23_12_Pro

Michał Koss

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: angielski

Jestem nauczycielem „od wieków". Uczyłem i prowadziłem zajęcia w różnych zakątkach świata: np. Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii. Korei Południowej etc oraz oczywiście w Polsce, w tym przez ponad dwadzieścia lat w programie Matury Międzynarodowej. Przedmioty, którymi się zajmowałem to języki (głównie angielski i języki klasyczne), filozofia, historia sztuki, teoria wiedzy, sztuka debatowania i negocjacji. Mam też doświadczenie tłumacza literackiego i symultanicznego. Brałem też udział i prowadziłem wiele międzynarodowych przedsięwzięć edukacyjnych. Szczególną pasję i skłonność żywię do uprawiania muzyki, obserwacji przyrody (botanika, ornitologia) i nade wszystko do przyjaznych i dobrze wychowanych ludzi.

 

 

Flaga Anglii - język angielski Bojano
image0

Dean Paul Edmunds

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: angielski

Pochodzę z Walii, z niewielkiego miasteczka handlowego o bogatej historii, niedaleko granicy z Anglią. Moje zamiłowanie do języków (posługuję się językiem polskim, hiszpańskim, portugalskim oraz włoskim) zaprowadziło mnie w wiele różnych zakątków świata. Podróżowałem po całej Europie, mieszkałem w Hiszpanii, jednak urzekła mnie Polska.

Ukończyłem Uniwersytet w Sheffield na kierunku Modern Languages, gdzie zdobyłem wyróżnienie za osiągnięcia w nauce języka polskiego, którym posługuję się płynnie.

Nauczaniu języka angielskiego poświęciłem się całkowicie ponad cztery lata temu. Pracowałem zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Na swoich zajęciach w staram się przemycać swoją wiedzę o kulturze krajów, które udało mi się odwiedzić i spędzić w nich wiele czasu, jednak szczególną radość sprawia mi dzielenie się wiedzą o kulturze i realiach Wielkiej Brytanii.

W wolnym czasie, jeśli nie podróżuję, towarzyszy mi muzyka, która jest moją drugą wielką pasją.

Flaga Anglii - język angielski Bojano
Lektorka języka włoskiego w Szkole Językowej Chit Chat w Bojanie obok Chwaszczyna

Lucyna Burger

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: włoski

Większą część życia spędziła we Włoszech, gdzie studiowała i pracowała zawodowo.

Wykształciła się w Accademia delle Belle Arti di Bologna, wydział malarstwa, a następnie podjęła naukę na Universita di Ferrara na wydziale inżynierii lądowej.

Początkowo pracowała w laboratorium instrumentów zabytkowych (organy, klawesyny) jako koordynator części dekoracyjnej, realizując kopie malowideł, często z epoki barokowej.

Wiele satysfakcji dała jej praca w przemyśle ceramicznym, gdzie pracowała nie tylko jako dyrektor artystyczny, ale też koordynowała współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami włoskimi i polskimi, występując również w roli tłumacza. Pomagała w nawiązywaniu współpracy między firmami z Polski i z Włoch, organizując spotkania, przygotowując techniczne tłumaczenia.

Jako inżynier współpracuje z biurami projektowymi we Włoszech, a nauczanie języka pozwala jej wyzwolić pozytywną energię i radość z przekazywania swojej wiedzy innym.

Flaga włoska
math_teacher

Maciej Maciejczyk

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: matematyka po polsku i po angielsku

Student z absolutorium na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Po obronie planuję kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od blisko 5 lat. Uwielbiam kontakt z dziećmi i młodzieżą, matematykę oraz sport.

 

 

math_icon
oznorMB

Agnieszka Kajetanowicz

stanowisko: Nauczyciel, dzieci 4-10 lat
nauczanie: matematyka

Ukończyłam Prawo oraz studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość na Uniwersytecie Gdańskim, aby w trakcie wychowywania swoich dzieci dojść do wniosku, że nie przepisy, a praca z najmłodszymi to coś, co naprawdę lubię. Po ukończeniu Edukacji Przedszkolnej i Zintegrowanej pracowałam w szkole i przedszkolu. W trakcie swojej pracy na wielu kursach i szkoleniach uzupełniałam swoje kwalifikacje. W trakcie prowadzonych przeze mnie zajęć „Główka pracuje” przedszkolaki grając w gry, zabawy ruchowe, budując, wycinając, śpiewając, rozwiązując logiczne łamigłówki wędrowały ze mną po krainie królowej MATEMATYKI. Przedszkole opuszczały z przekonaniem, że matematyka to świetna zabawa. Zapraszam na moje zajęcia – tak samo jak ty nie lubię „papierowej” matematyki!

 

 

math_icon
20190318_090721(4)

Krystyna Hloba

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: rosyjski

Witam!
Urodziłam się na Ukrainie w rodzinie rosyjskojęzycznej, więc rosyjski jest moim drugim językiem ojczystym po ukraińskim.
Jestem absolwentką  Akademii Sztuk Pięknych na wydziale grafiki komputerowej.
Pięć lat temu przeprowadziłam się do Polski. Postanowiłam zająć się tym, co umiem i lubię-projektowaniem graficznym.Obecnie pracuję w dynamicznie  rozwijającej się agencji reklamowej jako grafik komputerowy.
W wolnym  czasie lubię podróżować i poznawać сiekawych ludzi. Moją pasją jest historia, zabytkowa architektura, tradycje i zwyczaje. Na własnym doświadczeniu upewniłam się, że nauka języków obcych  pomaga w rozwoju osobowości.
Języki obce to zawsze niezbadane światy pełne emocji. Stajemy się inni i myślimy inaczej z każdym nowym słowem. Zmieniamy się tak, jak świat wokół nas się zmienia!
russia
97377506_567491123971798_8431894127813066752_n

Katarzyna Kowalczyk-Diaz

stanowisko: Nauczyciel, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury
nauczanie: polski

Ukończyłam studia magisterskie z nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach odbyłam staż w Szkole Polskiej w Budapeszcie a następnie przez dwa lata uczyłam polskiego na uniwersytecie w Rosji. Po powrocie udzielałam prywatnych lekcji obcokrajowcom jak również pomagałam uczniom w przygotowaniach do matury. Język polski jest moją pasją. Uwielbiam literaturę i naukę o językach.
poland