Sebastian

Stanowisko: Dyrektor
Nauczanie: angielski 

Native speaker

EN_flag

Właściciel i założyciel Chit Chat Szkoły Językowej & Centrum Edukacyjnego w Bojanie. Pochodzi z Republiki Południowej Afryki z Johannesburga. Ukończył studia magisterskie o kierunku „Technologia w edukacji i nauce języka angielskiego” na Uniwersytecie w Manchesterze oraz posiada dyplom nauczania języka angielskiego, Cambridge Delta. Sebastian jest nauczycielem o 20 letnim stażu. Pracował w Europie i na bliskim wschodzie ucząc osoby w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Przeprowadzał także egzaminy IELTS oraz Cambridge First Certificate, Advanced i Proficiency. Czas wolny spędza z rodziną. Jego hobby to projektowanie i tworzenie mebli.

EN_flag

Joanna

Stanowisko: Business Manager

PL_flag

Pracownik administracyjny Chit Chat Szkoły Językowej & Centrum Edukacyjnego w Bojanie.” Jestem do Państwa dyspozycji, aby udzielić informacji, odpowiedzieć na pytania, dopilnować wszystkich formalności oraz nadzorować grafik zajęć. Z entuzjazmem podchodzę do swojej pracy i osobiście również lubię uczyć się języków obcych, szczególnie niemieckiego i angielskiego. Moje hobby to historia, geografia, architektura i kultura Trójmiasta, które realizuję jako przewodniczka turystyczna PTTK.”

Dorota

Stanowisko: Pracownik administracyjny szkoły

PL_flag

Pracownik administracyjny szkoły, wspomaga pracę lektorów w kontaktach z uczniami i zajmuje się organizacją życia codziennego szkoły.

„Studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim oraz University of Leicester. W ciągu swojego życia zawodowego zdobyłam wiedzę w wielu dziedzinach od marketingu poprzez księgowość do skomplikowanych zagadnień technicznych. Dzięki wieloletniemu prowadzeniu własnej firmy handlowej mam doświadczenie w kontaktach z klientami. Moja znajomość j. angielskiego pozwoliła mi w przeszłości uczyć dzieci tego języka, więc rozumiem na czym polega praca lektora. Moją pasją są podróże. Odwiedziłam już blisko 40 krajów. W wolnych chwilach lubię czytać i szydełkować.”

Candice

Candice

Stanowisko: Nauczyciel 
Nauczanie: angielski

Native speaker

EN_flag
ESP_flag

Nazywam się Candice. Przyjechałam do Polski z Republiki Południowej Afryki. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Międzynarodowe Prawo Handlowe na Uniwersytecie w Johannesburgu. Już w liceum odkryłam, że język angielski jest moją pasją, zawsze miałam najlepsze oceny z tego przedmiotu. Wówczas zdecydowałam, że moja zawodowa przyszłość to nauczanie języka angielskiego. Dotychczas zdobyłam doświadczenie jako lektorka języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania dla różnych grup wiekowych, prowadziłam również kursy Business English oraz szkolenia dla przedsiębiorstw związanych z różnymi gałęziami przemysłu. Główne cele, o których myślę, przygotowując i prowadząc moje lekcje to: INTERAKCJA pomiędzy uczestnikami zajęć, INTERESUJĄCE tematy, dopasowane do zainteresowań ucznia, lekcje bogate w INFORMACJE (INTERACTIVE, INTERESTING, INFORMATIVE). Myślę, że edukacja może przyczyniać się do małych zmian lub całkowicie zmienić przyszłość człowieka. Osobiście nadal poszerzam swoją wiedzę, aby przekazywać ją moim uczniom. Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi i rodziną, aktywnie na świeżym powietrzu lub z interesującą książką w domowym zaciszu. Nie mogę doczekać się spotkań z moimi nowymi uczniami w Chit Chat.

EN_flag

Monika

Stanowisko: Nauczyciel 
Nauczanie: angielski, francuski

EN_flag
ESP_flag

„Jestem absolwentką filologii polskiej i socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach programu Erasmus studiowałam też na Université Libre de Bruxelles, gdzie rozwijałam moją znajomość języka francuskiego, którego jestem miłośniczką. Moją wielką pasją jest jednak język angielski, który doskonalę od najmłodszych lat, zdobywając kolejne certyfikaty Cambridge English. Od dawna dzielę się nią z innymi, z zaangażowaniem prowadząc zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania. Ogromną satysfakcję i przyjemność sprawia mi zwłaszcza praca z dziećmi. Niedawno skończyłam kwalifikacyjno-metodyczne studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.”

EN_flag

Beata

beata_przezdziak

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: angielski, hiszpański
– młodsze dzieci i nastolatki

EN_flag
ESP_flag

Nauczycielka języka angielskiego o 20-letnim stażu pracy. Absolwentka pedagogicznych studiów magisterskich o kierunku „Nauczanie początkowe” oraz studiów licencjackich o kierunku „Filologia hiszpańska z językiem angielskim i translatoryką”. Kwalifikacje swoje podnosi na kursach, szkoleniach oraz konferencjach metodycznych. Ukończyła również studia podyplomowe, kierunek : „Wczesne nauczanie języka angielskiego”

„Praca z dziećmi to moja pasja, której poświęcam się całkowicie. A zainteresowanie językami obcymi zrodziło się już w szkole podstawowej. Staram się rozbudzać w swoich uczniach chęć do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego oraz ciekawość poznawania zarówno języka, jak i kultury.”

Swoje wakacje, jak tylko może, spędza w Hiszpanii. 

EN_flag
ESP_flag

Michał

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: angielski, łaciński, starożytna greka

EN_flag

„Jestem nauczycielem „od wieków”. Uczyłem i prowadziłem zajęcia w różnych zakątkach świata: np. Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej oraz oczywiście w Polsce, w tym przez ponad dwadzieścia lat w programie Matury Międzynarodowej. Przedmioty, którymi się zajmowałem to języki (głównie angielski i języki klasyczne), filozofia, historia sztuki, teoria wiedzy, sztuka debatowania i negocjacji. Mam też doświadczenie tłumacza literackiego i symultanicznego. Brałem też udział i prowadziłem wiele międzynarodowych przedsięwzięć edukacyjnych. Szczególną pasję i skłonność żywię do uprawiania muzyki, obserwacji przyrody (botanika, ornitologia) i nade wszystko do przyjaznych i dobrze wychowanych ludzi.”

EN_flag

Łukasz

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: angielski

EN_flag

„Nie masz czasami tak, że gdy mówisz po angielsku, to nawet jeśli Cię rozumieją, to i tak czujesz, że mogłoby być lepiej? Zaczynając uczyć moich rówieśników na studiach 4 lata temu, szybko zdałem sobie sprawę, że podstawy naprawdę są najważniejsze. Wiele osób potrafi się w dzisiejszych czasach dogadać po angielsku, ale w życiu liczą się też punkty za styl! Ważne jest, jak składamy nasze myśli i jak brzmią, gdy ubieramy je w słowa. Uczę solidnych podstaw, na których można zbudować wiedzę na dowolny temat i w dowolnym celu: do pracy, szkoły, podróży czy choćby żeby przestać polegać na polskich napisach, oglądając ulubiony serial!”

„Jako tłumacz z wykształcenia, oferuję również usługi tłumaczeniowe oraz redakcyjne. Przetłumaczę dowolny tekst, pomogę Ci przygotować anglojęzyczne CV i list motywacyjny, zredaguję esej lub pracę dyplomową.”

EN_flag

Zuzanna

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: angielski

EN_flag

Jestem studentką Uniwersytetu Gdańskiego. Właśnie rozpoczęłam drugi rok magisterskich studiów uzupełniających na kierunku lingwistyka stosowana, specjalność komunikacyjno-translatoryczna. Od najmłodszych lat pasjonuję się językami obcymi a w szczególności językiem angielskim oraz niemieckim, co pozwoliło mi ukończyć szkołę średnią z trzema certyfikatami potwierdzającymi ich znajomość. Nauczanie sprawia mi wielką satysfakcję, a od czterech lat przekazuję swoją wiedzę poprzez udzielanie korepetycji oraz nauczanie jako lektor w szkołach językowych. Prywatnie moją pasją są podróże, podczas których niewątpliwie przydaje się dobra znajomość języków obcych. Drugą miłością jest taniec. Udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach i festiwalach tanecznych pozwala mi się spełniać i poznawać fascynujących ludzi i obce kultury.

EN_flag

Pedro

Stanowisko: Nauczyciel,
Nauczanie: hiszpański

Native speaker

ESP_flag

Rodowity Ekwadorczyk zamieszkały w Gdańsku od lat. Ukończył Instituto Tecnico Simon Bolivar w Guayaquil. Zanim przyjechał do Polski, spędził 7 lat w Mediolanie, gdzie pracował jako lektor języka hiszpańskiego. Prowadził zajęcia dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania. Prywatnie wielki fan piłki nożnej, szczególnie drużyny FC Barcelona.

ESP_flag

Magdalena

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: niemiecki, norweski

D_flag
NOR_flag

„Nazywam się Magdalena Kucik i od kilku lat jestem lektorem języka niemieckiego i norweskiego. Studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim i brałam udział w programie wymiany studentów Erasmus. Studiowałam pół roku w Kolonii, gdzie poznawałam niemiecką kulturę. Języki obce to moja pasja. Obecnie pracuję w szkołach językowych i tłumaczę. W wolnej chwili lubię oglądać dobre filmy lub czytać książki.” 

D_flag
NOR_flag

Lucyna

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: włoski

RUS_flag

Większą część życia spędziła we Włoszech, gdzie studiowała i pracowała zawodowo.

Wykształciła się w Accademia delle Belle Arti di Bologna, wydział malarstwa, a następnie podjęła naukę na Universita di Ferrara na wydziale inżynierii lądowej.

Początkowo pracowała w laboratorium instrumentów zabytkowych (organy, klawesyny) jako koordynator części dekoracyjnej, realizując kopie malowideł, często z epoki barokowej.

Wiele satysfakcji dała jej praca w przemyśle ceramicznym, gdzie pracowała nie tylko jako dyrektor artystyczny, ale też koordynowała współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami włoskimi i polskimi, występując również w roli tłumacza. Pomagała w nawiązywaniu współpracy między firmami z Polski i z Włoch, organizując spotkania, przygotowując techniczne tłumaczenia.

Jako inżynier współpracuje z biurami projektowymi we Włoszech, a nauczanie języka pozwala jej wyzwolić pozytywną energię i radość z przekazywania swojej wiedzy innym.

Kasia

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: polski, przygotowanie do egzaminu
ósmoklasisty i matury

PL_flag

„Ukończyłam studia magisterskie z nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach odbyłam staż w Szkole Polskiej w Budapeszcie a następnie przez dwa lata uczyłam polskiego na uniwersytecie w Rosji. Po powrocie udzielałam prywatnych lekcji obcokrajowcom jak również pomagałam uczniom w przygotowaniach do matury. Język polski jest moją pasją. Uwielbiam literaturę i naukę o językach.”

PL_flag

Anna

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: polski, przygotowanie do egzaminu
ósmoklasisty i matury

PL_flag

„Ukończyłam filologię polską oraz bibliotekoznawstwo i informację naukową. Uczę języka polskiego od ponad 20 lat. Mam też doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego.
Chciałabym mieć więcej czasu na czytanie książek. Lubię teatr i dobre kino. Gdybym nie została polonistką, pewnie byłabym ogrodniczką ;)”.

PL_flag

Agnieszka

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: polski, przygotowanie do egzaminu
ósmoklasisty i matury

PL_flag

Nauczycielka języka polskiego i języka polskiego jako obcego. Studiowała filologię polską, historię i logopedię na UG. Od wielu lat uczy w Gdyni. „Język polski to moja pasja. Staram się, aby był łatwy i zrozumiały także dla uczniów. Prowadzę stronę FB i IG Casual język polski, gdzie zamieszczam materiały edukacyjne i recenzje książek. Lubię poza tym kaligrafię i język francuski” 

PL_flag

Krystyna

krystyna_hloba

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: rosyjski

Native speaker

RUS_flag
„Witam!
Urodziłam się na Ukrainie w rodzinie rosyjskojęzycznej, więc rosyjski jest moim drugim językiem ojczystym po ukraińskim.
Jestem absolwentką  Akademii Sztuk Pięknych na wydziale grafiki komputerowej.
Pięć lat temu przeprowadziłam się do Polski. Postanowiłam zająć się tym, co umiem i lubię-projektowaniem graficznym.Obecnie pracuję w dynamicznie  rozwijającej się agencji reklamowej jako grafik komputerowy.
W wolnym  czasie lubię podróżować i poznawać сiekawych ludzi. Moją pasją jest historia, zabytkowa architektura, tradycje i zwyczaje. Na własnym doświadczeniu upewniłam się, że nauka języków obcych  pomaga w rozwoju osobowości.
Języki obce to zawsze niezbadane światy pełne emocji. Stajemy się inni i myślimy inaczej z każdym nowym słowem. Zmieniamy się tak, jak świat wokół nas się zmienia!”

RUS_flag

Daria

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: chemia, matematyka, Fun Lab

PL_flag
„Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam kierunki chemia oraz marketing i zarządzanie. Od przeszło 10 lat udzielam korepetycji, głównie z przedmiotów chemia i matematyka. Tymczasowa praca na czas studiów stała się moją pasją i uzmysłowiła mi, iż nie ma dla mnie bardziej satysfakcjonującego zajęcia niż pomoc w kształceniu dzieci. Jestem osobą, która lubi stawiać sobie cele i osiągać w nich zamierzone wyniki. To właśnie powoduje, że bycie korepetytorem daje mi tak ogromną satysfakcję. Moim celem jest nie tylko pomoc dzieciom w osiąganiu wysokich wyników w nauce, ale przede wszystkim zainteresowanie ich danym przedmiotem. Najbardziej cieszy mnie, kiedy uczeń mówi mi, że jest z siebie dumny i że nielubiany dotąd przedmiot (matematyka/chemia) „jest super”. Najbardziej dumna jestem z uczniów, którzy będąc w gimnazjum z trudem uzyskiwali ocenę dopuszczającą z przedmiotu, który później stał się ich profilowym rozszerzeniem w liceum, a nawet przedmiotem studiów na wyższych uczelniach. Kocham dzieci i pracę z nimi. Młodzi ludzie są otwarci, ciekawi świata, pozytywni i bardzo twórczy, trzeba tylko pozwolić im uwierzyć w siebie.”

Barbara

Stanowisko: Nauczyciel
Nauczanie: matematyka, przygotowanie
do egzaminu ósmoklasisty i matury

PL_flag
„Ukończyłam Uniwersytet Morski w Gdyni na kierunku Technologia Remontu Urządzeń Okrętowych i Portowych oraz podyplomowe studia spawalnicze oraz podyplomowe studia z matematyki na Politechnice Gdańskiej.
Z edukacją i oświatą związana jestem od 25 lat.
Moja pasją są: fotografia, szachy i spacery nad morzem o wschodzie słońca.
Na moich zajęciach nie przekonuję, że matematyka jest najważniejsza i najciekawsza. Pracuję z uczniami tak, aby bez strachu, pewni swojej wiedzy przystępowali do egzaminów a klasówki i sprawdziany były dla nich zwykłą formalnością.”

Bartłomiej

Stanowisko: Trener Szachowy

PL_flag

„Szachy to moja pasja, którą uwielbiam dzielić się z innymi! Swoją przygodę zacząłem  w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni mając 10 lat. Po uzyskaniu licencji trenera Polskiego Związku Szachowego w 2017 roku rozpocząłem pracę w klubie szachowym. Obecnie szkolę zarówno dzieci jak i dorosłych na zajęciach indywidualnych i grupowych. Szachy to przede wszystkim świetna zabawa, ale także doskonałe narzędzie rozwoju. Stale szukam nowych sposobów na ułatwienie procesu nauki oraz poprawę umiejętności na różnych polach. Swoich podopiecznych uczę logicznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Staram się, by każde zajęcia były ciekawe i angażujące. Wyjaśniam poszczególne zagadnienia oraz pokazuję powiązania między nimi. Pracuję także indywidualnie z uczniami nad nastawieniem do partii. Równie ważnym elementem nauki jest sama gra, gdzie można wykorzystać poznane już techniki, a także wyciągnąć wnioski. Przede wszystkim jest to jednak świetna zabawa! W wolnych chwilach czytam książki, biegam, gram w tenisa i koszykówkę.”

Sebastian

stanowisko: Dyrektor
nauczanie: angielski – wszystkie poziomy

Native speaker

EN_flag

Właściciel i założyciel Chit Chat Szkoły Językowej & Centrum Edukacyjnego w Bojanie. Pochodzi z Republiki Południowej Afryki z Johannesburga. Ukończył studia magisterskie o kierunku „Technologia w edukacji i nauce języka angielskiego” na Uniwersytecie w Manchesterze oraz posiada dyplom nauczania języka angielskiego, Cambridge Delta. Sebastian jest nauczycielem o 20 letnim stażu. Pracował w Europie i na bliskim wschodzie ucząc osoby w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Przeprowadzał także egzaminy IELTS oraz Cambridge First Certificate, Advanced i Proficiency. Czas wolny spędza z rodziną. Jego hobby to projektowanie i tworzenie mebli.

Joanna

stanowisko: business manager

EN_flag
Pracownik administracyjny szkoły językowej Chit Chat. Jestem do Państwa dyspozycji, aby udzielić informacji, odpowiedzieć na pytania, dopilnować wszystkich formalności oraz nadzorować grafik zajęć. Z entuzjazmem podchodzę do swojej pracy i osobiście również lubię uczyć się języków obcych. Moje hobby to historia, geografia, architektura i kultura Trójmiasta, które realizuję jako przewodniczka turystyczna PTTK.

Dorota

stanowisko: pracownik administracyjny szkoły

EN_flag

Pracownik administracyjny szkoły, wspomaga pracę lektorów w kontaktach z uczniami i zajmuje się
organizacją życia codziennego szkoły.

„Studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim oraz University of Leicester. W ciągu swojego życia zawodowego
zdobyłam wiedzę w wielu dziedzinach od marketingu poprzez
księgowość do skomplikowanych zagadnień technicznych. Dzięki
wieloletniemu prowadzeniu własnej firmy handlowej mam doświadczenie
w kontaktach z klientami. Moja znajomość j. angielskiego pozwoliła
mi w przeszłości uczyć dzieci tego języka, więc rozumiem na czym
polega praca lektora. Moją pasją są podróże. Odwiedziłam już
blisko 40 krajów. W wolnych chwilach lubię czytać i szydełkować.”

Candice

Candice

stanowisko: Nauczyciel s
nauczanie: angielski

Native speaker

EN_flag

„Nazywam się Candice. Przyjechałam do Polski z Republiki Południowej Afryki. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Międzynarodowe Prawo Handlowe na Uniwersytecie w Johannesburgu. Już w liceum odkryłam, że język angielski jest moją pasją, zawsze miałam najlepsze oceny z tego przedmiotu. Wówczas zdecydowałam, że moja zawodowa przyszłość to nauczanie języka angielskiego. Dotychczas zdobyłam doświadczenie jako lektorka języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania dla różnych grup wiekowych, prowadziłam również kursy Business English oraz szkolenia dla przedsiębiorstw związanych z różnymi gałęziami przemysłu. Główne cele, o których myślę, przygotowując i prowadząc moje lekcje to: INTERAKCJA pomiędzy uczestnikami zajęć, INTERESUJĄCE tematy, dopasowane do zainteresowań ucznia, lekcje bogate w INFORMACJE (INTERACTIVE, INTERESTING, INFORMATIVE). Myślę, że edukacja może przyczyniać się do małych zmian lub całkowicie zmienić przyszłość człowieka. Osobiście nadal poszerzam swoją wiedzę, aby przekazywać ją moim uczniom. Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi i rodziną, aktywnie na świeżym powietrzu lub z interesującą książką w domowym zaciszu. Nie mogę doczekać się spotkań z moimi nowymi uczniami w Chit Chat.”

Monika

stanowisko: Nauczyciel senior, wszystkie poziomy
nauczanie: angielski, francuski

EN_flag

Jestem absolwentką filologii polskiej i socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach programu Erasmus studiowałam też na Université Libre de Bruxelles, gdzie rozwijałam moją znajomość języka francuskiego, którego jestem miłośniczką. Moją wielką pasją jest jednak język angielski, który doskonalę od najmłodszych lat, zdobywając kolejne certyfikaty Cambridge English. Od dawna dzielę się nią z innymi, z zaangażowaniem prowadząc zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania. Ogromną satysfakcję i przyjemność sprawia mi zwłaszcza praca z dziećmi. Obecnie kończę kwalifikacyjno-metodyczne studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Beata

beata_przezdziak

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: angielski, hiszpański – młodsze dzieci i nastolatki

EN_flag
ESP_flag

Nauczycielka języka angielskiego o 20-letnim stażu pracy. Absolwentka pedagogicznych studiów magisterskich o kierunku „Nauczanie początkowe” oraz studiów licencjackich o kierunku „Filologia hiszpańska z językiem angielskim i translatoryką”. Kwalifikacje swoje podnosi na kursach, szkoleniach oraz konferencjach metodycznych. Ukończyła również studia podyplomowe, kierunek : „Wczesne nauczanie języka angielskiego”

„Praca z dziećmi to moja pasja, której poświęcam się całkowicie. A zainteresowanie językami obcymi zrodziło się już w szkole podstawowej. Staram się rozbudzać w swoich uczniach chęć do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego oraz ciekawość poznawania zarówno języka, jak i kultury.”

Swoje wakacje, jak tylko może, spędza w Hiszpanii. 

Michał

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: angielski

EN_flag

„Jestem nauczycielem „od wieków”. Uczyłem i prowadziłem zajęcia w różnych zakątkach świata: np. Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej oraz oczywiście w Polsce, w tym przez ponad dwadzieścia lat w programie Matury Międzynarodowej. Przedmioty, którymi się zajmowałem to języki (głównie angielski i języki klasyczne), filozofia, historia sztuki, teoria wiedzy, sztuka debatowania i negocjacji. Mam też doświadczenie tłumacza literackiego i symultanicznego. Brałem też udział i prowadziłem wiele międzynarodowych przedsięwzięć edukacyjnych. Szczególną pasję i skłonność żywię do uprawiania muzyki, obserwacji przyrody (botanika, ornitologia) i nade wszystko do przyjaznych i dobrze wychowanych ludzi.”

Łukasz

stanowisko: Nauczyciel, dorośli
nauczanie: angielski

EN_flag
Nie masz czasami tak, że gdy mówisz po angielsku, to nawet jeśli Cię rozumieją, to i tak czujesz, że mogłoby być lepiej? Zaczynając uczyć moich rówieśników na studiach 4 lata temu, szybko zdałem sobie sprawę, że podstawy naprawdę są najważniejsze. Wiele osób potrafi się w dzisiejszych czasach dogadać po angielsku, ale w życiu liczą się też punkty za styl! Ważne jest, jak składamy nasze myśli i jak brzmią, gdy ubieramy je w słowa. Uczę solidnych podstaw, na których można zbudować wiedzę na dowolny temat i w dowolnym celu: do pracy, szkoły, podróży czy choćby żeby przestać polegać na polskich napisach, oglądając ulubiony serial! Jako tłumacz z wykształcenia, oferuję również usługi tłumaczeniowe oraz redakcyjne. Przetłumaczę dowolny tekst, pomogę Ci przygotować anglojęzyczne CV i list motywacyjny, zredaguję esej lub pracę dyplomową.

Zuzanna

stanowisko: Nauczyciel, dorośli
nauczanie: angielski

EN_flag
Jestem studentką Uniwersytetu Gdańskiego. Właśnie rozpoczęłam drugi rok magisterskich studiów uzupełniających na kierunku lingwistyka stosowana, specjalność komunikacyjno-translatoryczna. Od najmłodszych lat pasjonuję się językami obcymi a w szczególności językiem angielskim oraz niemieckim, co pozwoliło mi ukończyć szkołę średnią z trzema certyfikatami potwierdzającymi ich znajomość. Nauczanie sprawia mi wielką satysfakcję, a od czterech lat przekazuję swoją wiedzę poprzez udzielanie korepetycji oraz nauczanie jako lektor w szkołach językowych. Prywatnie moją pasją są podróże, podczas których niewątpliwie przydaje się dobra znajomość języków obcych. Drugą miłością jest taniec. Udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach i festiwalach tanecznych pozwala mi się spełniać i poznawać fascynujących ludzi i obce kultury.

Pedro Miguel

stanowisko: Nauczyciel,
nauczanie: hiszpański

Native speaker

ESP_flag

Rodowity Ekwadorczyk zamieszkały w Gdańsku od lat. Ukończył Instituto Tecnico Simon Bolivar w Guayaquil. Zanim przyjechał do Polski, spędził 7 lat w Mediolanie, gdzie pracował jako lektor języka hiszpańskiego. Prowadził zajęcia dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania. Prywatnie wielki fan piłki nożnej, szczególnie drużyny FC Barcelona.

Magdalena

stanowisko: Nauczyciel,
nauczanie: niemiecki, norweski

D_flag
NOR_flag

„Nazywam się Magdalena Kucik i od kilku lat jestem lektorem języka niemieckiego i norweskiego. Studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim i brałam udział w programie wymiany studentów Erasmus. Studiowałam pół roku w Kolonii, gdzie poznawałam niemiecką kulturę. Języki obce to moja pasja. Obecnie pracuję w szkołach językowych i tłumaczę. W wolnej chwili lubię oglądać dobre filmy lub czytać książki.” 

Lucyna

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: włoski

Większą część życia spędziła we Włoszech, gdzie studiowała i pracowała zawodowo.

Wykształciła się w Accademia delle Belle Arti di Bologna, wydział malarstwa, a następnie podjęła naukę na Universita di Ferrara na wydziale inżynierii lądowej.

Początkowo pracowała w laboratorium instrumentów zabytkowych (organy, klawesyny) jako koordynator części dekoracyjnej, realizując kopie malowideł, często z epoki barokowej.

Wiele satysfakcji dała jej praca w przemyśle ceramicznym, gdzie pracowała nie tylko jako dyrektor artystyczny, ale też koordynowała współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami włoskimi i polskimi, występując również w roli tłumacza. Pomagała w nawiązywaniu współpracy między firmami z Polski i z Włoch, organizując spotkania, przygotowując techniczne tłumaczenia.

Jako inżynier współpracuje z biurami projektowymi we Włoszech, a nauczanie języka pozwala jej wyzwolić pozytywną energię i radość z przekazywania swojej wiedzy innym.

Kasia

stanowisko: Nauczyciel, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury nauczanie: polski
PL_flag
Ukończyłam studia magisterskie z nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach odbyłam staż w Szkole Polskiej w Budapeszcie a następnie przez dwa lata uczyłam polskiego na uniwersytecie w Rosji. Po powrocie udzielałam prywatnych lekcji obcokrajowcom jak również pomagałam uczniom w przygotowaniach do matury. Język polski jest moją pasją. Uwielbiam literaturę i naukę o językach.

Anna

stanowisko: Nauczyciel, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury nauczanie: polski
PL_flag

„Ukończyłam filologię polską oraz bibliotekoznawstwo i informację naukową. Uczę języka polskiego od ponad 20 lat. Mam też doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego.
Chciałabym mieć więcej czasu na czytanie książek. Lubię teatr i dobre kino. Gdybym nie została polonistką, pewnie byłabym ogrodniczką ;)”.

Agnieszka

stanowisko: Nauczyciel, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury nauczanie: polski
PL_flag

Nauczycielka języka polskiego i języka polskiego jako obcego. Studiowała filologię polską, historię i logopedię na UG. Od wielu lat uczy w Gdyni. „Język polski to moja pasja. Staram się, aby był łatwy i zrozumiały także dla uczniów. Prowadzę stronę FB i IG Casual język polski, gdzie zamieszczam materiały edukacyjne i recenzje książek. Lubię poza tym kaligrafię i język francuski”

Krystyna

krystyna_hloba

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: rosyjski

Native speaker

RUS_flag
„Witam!
Urodziłam się na Ukrainie w rodzinie rosyjskojęzycznej, więc rosyjski jest moim drugim językiem ojczystym po ukraińskim.
Jestem absolwentką  Akademii Sztuk Pięknych na wydziale grafiki komputerowej.
Pięć lat temu przeprowadziłam się do Polski. Postanowiłam zająć się tym, co umiem i lubię-projektowaniem graficznym.Obecnie pracuję w dynamicznie  rozwijającej się agencji reklamowej jako grafik komputerowy.
W wolnym  czasie lubię podróżować i poznawać сiekawych ludzi. Moją pasją jest historia, zabytkowa architektura, tradycje i zwyczaje. Na własnym doświadczeniu upewniłam się, że nauka języków obcych  pomaga w rozwoju osobowości.
Języki obce to zawsze niezbadane światy pełne emocji. Stajemy się inni i myślimy inaczej z każdym nowym słowem. Zmieniamy się tak, jak świat wokół nas się zmienia!”

Daria

stanowisko: Nauczyciel, wszystkie poziomy
nauczanie: chemia, matematyka

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam kierunki chemia oraz marketing i zarządzanie. Od przeszło 10 lat udzielam korepetycji, głównie z przedmiotów chemia i matematyka. Tymczasowa praca na czas studiów stała się moją pasją i uzmysłowiła mi, iż nie ma dla mnie bardziej satysfakcjonującego zajęcia niż pomoc w kształceniu dzieci. Jestem osobą, która lubi stawiać sobie cele i osiągać w nich zamierzone wyniki. To właśnie powoduje, że bycie korepetytorem daje mi tak ogromną satysfakcję. Moim celem jest nie tylko pomoc dzieciom w osiąganiu wysokich wyników w nauce, ale przede wszystkim zainteresowanie ich danym przedmiotem. Najbardziej cieszy mnie, kiedy uczeń mówi mi, że jest z siebie dumny i że nielubiany dotąd przedmiot (matematyka/chemia) „jest super”. Najbardziej dumna jestem z uczniów, którzy będąc w gimnazjum z trudem uzyskiwali ocenę dopuszczającą z przedmiotu, który później stał się ich profilowym rozszerzeniem w liceum, a nawet przedmiotem studiów na wyższych uczelniach. Kocham dzieci i pracę z nimi. Młodzi ludzie są otwarci, ciekawi świata, pozytywni i bardzo twórczy, trzeba tylko pozwolić im uwierzyć w siebie.

Barbara

stanowisko: Nauczyciel,
przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury
nauczanie: matematyka

„Ukończyłam Uniwersytet Morski w Gdyni na kierunku Technologia Remontu Urządzeń Okrętowych i Portowych oraz podyplomowe studia spawalnicze oraz podyplomowe studia z matematyki na Politechnice Gdańskiej.
Z edukacją i oświatą związana jestem od 25 lat.
Moja pasją są: fotografia, szachy i spacery nad morzem o wschodzie słońca.
Na moich zajęciach nie przekonuję, że matematyka jest najważniejsza i najciekawsza. Pracuję z uczniami tak, aby bez strachu, pewni swojej wiedzy przystępowali do egzaminów a klasówki i sprawdziany były dla nich zwykłą formalnością.”

Bartłomiej

stanowisko: Trener Szachowy

„Szachy to moja pasja, którą uwielbiam dzielić się z innymi! Swoją przygodę zacząłem  w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni mając 10 lat. Po uzyskaniu licencji trenera Polskiego Związku Szachowego w 2017 roku rozpocząłem pracę w klubie szachowym. Obecnie szkolę zarówno dzieci jak i dorosłych na zajęciach indywidualnych i grupowych. Szachy to przede wszystkim świetna zabawa, ale także doskonałe narzędzie rozwoju. Stale szukam nowych sposobów na ułatwienie procesu nauki oraz poprawę umiejętności na różnych polach. Swoich podopiecznych uczę logicznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Staram się, by każde zajęcia były ciekawe i angażujące. Wyjaśniam poszczególne zagadnienia oraz pokazuję powiązania między nimi. Pracuję także indywidualnie z uczniami nad nastawieniem do partii. Równie ważnym elementem nauki jest sama gra, gdzie można wykorzystać poznane już techniki, a także wyciągnąć wnioski. Przede wszystkim jest to jednak świetna zabawa! W wolnych chwilach czytam książki, biegam, gram w tenisa i koszykówkę.”

Przewiń do góry