dorośli

Znane czeskie przysłowie mówi: Iloma językami mówisz – tyle razy żyjesz. Jeśli znasz tylko jeden, żyjesz tylko raz.

Dlaczego więc żyć tylko raz, skoro można żyć dwa, lub nawet trzy razy!

Czy znasz jakiś język obcy? Znasz to uczucie, kiedy w końcu jesteś w stanie sformułować pierwsze zdanie… samodzielnie?! Radość z pierwszych skromnych postępów? Dumę, kiedy po raz pierwszy od rozpoczęcia swojej przygody jesteś zrozumiany przez kogoś należącego do świata poznawanego języka… i też ich rozumiesz?! Czy dane Ci było zasmakować społecznych, zawodowych, osobistych i akademickich korzyści płynących z podjęcia tego jedynego w swoim rodzaju, wyjątkowo wynagradzającego trudu nauki języków obcych? Jeśli nie, to nie wiesz, co tracisz!

W naszej szkole kochamy języki. To oczywiste! Jednak o wiele ważniejsze jest to, że uwielbiamy dzielić się naszą pasją. Jaką korzyść daje wykucie na blaszkę kilku utartych zdań czy frazesów bez zyskania tego, co najważniejsze w posługiwaniu się obcymi językami – pewności siebie pozwalającej na prawdziwą komunikację z osobami pochodzącymi z innych zakątków świata, innych kultur? W końcu to właśnie kontakt z nimi wzbogaca nas w nowe doświadczenia. Jeśli chcesz umówić się na prawdziwą angielską herbatę o 5 z mieszkającym w Oksfordzie hrabiostwem; czy też wynegocjować po niemiecku intratny kontrakt z wiodącymi firmami z sektora technologicznego w Monachium; a może zaśpiewać Guantanamera z lokalnymi grajkami na ulicach Hawany na Kubie – potrzebujesz wiedzy i umiejętności naszych lektorów, którzy niejednokrotnie sami rozpoczęli kiedyś podobną podróż, a dziś z wielkim entuzjazmem zainspirują Cię do wejścia w ten nowy, wybrany przez siebie świat.

To jak? Chcesz poplotkować sobie po hiszpańsku z tamtejszymi mieszkańcami podczas następnej wyprawy na wakacje, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Pomożemy! Problem z wymową umlautów podczas zamawiania porcji Sauerkraut w Brauhaus, w Berlinie? Nie ma sprawy – pomożemy! Wydawało Ci się, że nieźle radzisz sobie z angielskim jednak te wszystkie brytyjskie akcenty przyprawiają Cię czasem o zawrót głowy? W mig je odczarujemy! Jesteśmy zespołem wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy są doświadczeni w nauce prawdziwych umiejętności językowych zarówno w grupach, jak i ze słuchaczami indywidualnymi – bezpośrednio i online.

Twój styl nauki

Czy w ślad za wieloma innymi poszukujesz Świętego Graala nauki języków? A może przyglądasz się jednej z metod w stylu nie-kiwnij-palcem-i-mów-jak-native-w-miesiąc, które sprzedawane są na każdym internetowym rogu niedoświadczonym, niedoszłym poliglotom? Cóż, nie chcemy być okrutni ale… to wszystko marketing! Nauka języków wymaga determinacji i wysiłku, ale jeśli jesteś w stanie tyle z siebie wykrzesać, to wówczas my zajmiemy się resztą! Korzystamy z szerokiej gamy metod i stylów nauczania tak, by dostosować się do potrzeb każdego słuchacza i każdej grupy. Każda godzina spędzona w Chit Chat ma swój cel i jest wykorzystana do maksimum. Nasze zajęcia dostosowywane są do Ciebie i wykraczają poza konwencjonalne oparcie nauki o podręcznik. Starannie dobieramy, adaptujemy, a nawet tworzymy materiały przeznaczone specjalnie dla Ciebie. Tak więc możesz lubować się w ćwiczeniach z gramatyki, albo wręcz przeciwnie – uciekać od nich jak najdalej – to bez znaczenia! Nasze podejście gwarantuje, że bez względu na preferowany styl pracy nasze zajęcia zawsze dostarczą Ci niezbędnej wiedzy, uporządkują już posiadaną i przedstawią najważniejsze konstrukcje funkcjonujące w wybranym języku, a Ty (najprawdopodobniej) nawet się nie zorientujesz, kiedy to się stało. Uwaga dla wszystkich miłośników gramatyki ostrzących ołówki do kolejnych ćwiczeń: nasza funkcjonalna platforma internetowa pozwoli Wam ćwiczyć do woli (lub do świtu – zależy, co nastąpi pierwsze 😉).

Żadnych wykładów – tylko widoczne efekty

Chcemy szybko sprostować, że nie jesteśmy tutaj po to, by zagadać Cię na śmierć. W Chit Chat nigdy nie tracimy z oczu najważniejszej zasady nauki języków obcych: najbardziej produktywne zajęcia skoncentrowane są na uczniu. Chwileczkę! Bez tremy! Po prostu uważamy, że nikt z Was nie chce nam płacić za godzinę nauki po to, by przez większość czasu słuchać NAS. My chcemy słuchać CIEBIE i przyglądać się temu, jak TY piszesz, czytasz, słuchasz ze zrozumieniem w nowym języku. Ostatecznie, czy nie właśnie o to chodzi w całej tej nauce?!

Na co więc czekasz? Nowi ludzie, nowe możliwości, nowa perspektywa, i całkowicie nowy świat są tuż na wyciągnięcie ręki! Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci, jak możemy pomóc rozpocząć nową, fascynującą przygodę.

dorosli_grafika
Przewiń do góry