o nas...

słów kilka

Chit Chat Szkoła Językowa & Centrum Edukacyjne to nowoczesne, niezależne centrum kształcenia w pełni dedykowane nauczaniu starannie dobranych języków obcych, języka polskiego, matematyki, chemii i szachów.

Nasza szkoła powstała w 2017 roku, a na przestrzeni lat swojej działalności zyskała sobie uznanie zarówno wśród dorosłych słuchaczy, jak i młodszych uczniów, którzy z naszą pomocą wzięli naukę i rozwój osobisty w swoje ręce, otwierając wachlarz możliwości, jakie dają im nowe umiejętności.

Niezależnie od motywacji, jaka skieruje Cię w nasze progi – może potrzebujesz wsparcia z materiałem przerabianym w szkole, chcesz podszlifować znajomość języka ze względu na pracę, czy też zamierzasz rozpocząć nową przygodę zwyczajnie, dla siebie – nauka powinna być doświadczeniem przyjemnym i dostarczającym wiele satysfakcji. Tak się składa, że tworzenie warunków do efektywnej pracy to nasza specjalność.

Chlubą naszej szkoły jest zespół wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, których zadaniem jest dopilnować, by czas spędzony na zajęciach u nas był właśnie taki – przyjemny i dający wiele satysfakcji. Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w uczeniu się czegoś nowego, czy też podnosisz sobie poprzeczkę, wiemy, jak Ci pomóc.

Czy Ty lub Twoje dziecko macie trudności w nauce języka obcego, języka polskiego, matematyki lub  chemii i nie wiecie, od czego zacząć? Nie traćcie ducha! W Chit Chat głęboko wierzymy w to, że nie ma złych uczniów – są tylko kiepscy nauczyciele. Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę o naszej ofercie. Ktoś z naszego przemiłego zespołu z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Przy odrobinie dobrej woli i wysiłku, nim się obejrzycie, zyskacie pewność siebie w wybranym przedmiocie! Ze swojej strony czekamy na Twoje pytania. A Ty? Na co jeszcze czekasz?

Chit Chat
kluczem do świetlanej przyszłości

Przewiń do góry