dzieci

Wcale nie ukrywamy faktu, że w naszej szkole najmłodsi słuchacze mają specjalne względy! Sale przeznaczone do nauki dla dzieci są dobrze doświetlone i urządzone z myślą o nich tak, by czuły się w nich swobodnie i z większym entuzjazmem poznawały fascynujący świat kryjący się za nowo poznawanym językiem. Mamy kącik bajek i opowiadań oraz kilka tablic specjalnie dla nich, na których kolorową kredą mogą ćwiczyć zdobywane umiejętności.

Zobaczcie jak uczymy najmłodszych:

 

Należy pamiętać o tym, że dzieci, te niesamowite, błyskawicznie rozwijające się istoty ludzkie, uczą się w zupełnie inny sposób, niż dorośli, co stawia przed nimi całkowicie inne wyzwania. Nie mają one zdolności skupienia na dłużej uwagi, uczą się wszystkimi zmysłami, uwielbiają zabawę i nie przejmują się popełnianymi błędami tak, jak robią to starsi uczniowie. Gry, zabawy, tańce, rymowanki i wszelkie pomoce plastyczne – to właśnie one są najmilej widziane w ich świecie i to dzięki nim nauka staje się przyjemna i efektywna. Bajki i opowiadania otwierają przed nimi magiczny świat stymulując wyobraźnię, pomagając w ćwiczeniu skupienia uwagi oraz słuchania, jak również poszerzają ich zasób słownictwa i struktur gramatycznych – a one nawet nie zdają sobie z tego sprawy (także cichosza😉)!

Właśnie dlatego nasi lektorzy starannie opracowują taki program zajęć, by dzieci, które u nas uczą się w małych grupach, mogły opanować nowy język w jak najbardziej naturalny dla nich sposób, wykorzystując wszystkie powyższe metody. To najlepszy sposób na naukę dla najmłodszych, co nie powinno stanowić zaskoczenia – w końcu dokładnie tak samo nauczyły się posługiwać swoim językiem ojczystym!

Chcesz zagwarantować swoim dzieciom dobry start? Bez względu na to, czy chcesz, by mówiły (i pisały! i czytały!) po angielsku, niemiecku, czy hiszpańsku – niech zrobią to po swojemu.

Przyprowadź je do nas, gdzie pozwolimy im wkroczyć tanecznym krokiem (dosłownie!) w nową, świetlaną przyszłość!

Przewiń do góry