Wszystkie kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego obejmują 30 zajęć, odbywających się 1 raz w tygodniu. Istnieje możliwość zintesyfikowania kursu do dwóch spotkań tygodniowo. Dla zainteresowanych dostępne są szczegółowe programy nauczania.

kurs: Język angielski

W naszej szkole językowej prowadzimy specjalne kursy języka angielskiego dedykowane uczniom klas ósmych szkół podstawowych. Doświadczeni lektorzy z wieloletnim stażem pomogą w przygotowaniach do egzaminu. Na kursie powtórzymy, usystematyzujemy oraz uzupełnimy wiedzę. Nauka odbywa się w małych grupach bądź indywidualnie. Poziom nauczania jest zależny od poziomu poszczególnych uczniów, co jest weryfikowane na konsultacjach. Kurs pozwoli na nabycie wszelkich umiejętności niezbędnych do podejścia do egzaminu bez zbędnego stresu.

 

kurs: Matematyka

Test ósmoklasisty to bardzo ważny egzaminy w życiu Państwa dzieci. Ostatni rok przed tym tak istotnym egzaminem jest najtrudniejszy zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Jest to kilka miesięcy walki o jak najlepsze oceny, decydujące o wysokości uzyskanych przez ucznia punktów i duży wysiłek, aby przygotować się do egzaminów z kilku przedmiotów. Wyniki egzaminów próbnych nie zawsze są zadowalające, często wręcz zaskakujące i rozczarowujące. Zdarza się, że trzeba nadrobić 8 lat nauki. Na kursie uczniowie przerabiać będą każdy dział od podstaw. Będą przypominać sobie zagadnienia z poprzednich lat oraz rozwiązywać zadania egzaminacyjne, co pozwoli nie tylko gruntownie się do nich przygotować, ale również nabrać doświadczenia w ich rozwiązywaniu. Kurs pozwoli przystąpić do egzaminu bez dodatkowego stresu. Uczniowie będą mogli skupić się na bieżących zadaniach i jedynie tematach, które są dla nich najbardziej problematyczne oraz zaglądać do notatek i powracać do samych zadań egzaminacyjnych tuż przed egzaminem.

kurs: Język polski

Oferujemy Państwu kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Program kursu przygotowany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i preferencji ucznia. Na zajęciach:

  • przećwiczymy tworzenie dłuższych i krótszych form wypowiedzi,
  • nauczymy się szukać sensu utworu,
  • powtórzymy lektury obowiązkowe,
  • w bezstresowy i przyjemny sposób omówimy materiał gramatyczny.

Nauczymy się również, jak zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce oraz jak rozwiązywać testy. Każdemu uczniowi gwarantujemy indywidualne podejście i zapewniamy, że otrzyma tyle uwagi i pomocy, ile będzie potrzebować, żeby bez strachu podejść do egzaminu. Program kursu zostanie przystosowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Zajęcia przygotowywane są w oparciu o podstawę programową i obejmują najważniejsze zagadnienia z zakresu kształcenia literacko-kulturowego, językowego oraz tworzenia form wypowiedzi.

Przewiń do góry