Poznaj opinie naszych Klientów:

"Chit Chat is lead by Sebastian, who is a professional native English teacher, not only in general English but also

in business English. He prepared me for Business English Certificate.

I would like to recommend this school to people who want to learn English at a high level."

Mariusz

Project Manager, Gdansk

 

"Ciekawy sposób prowadzenia zajęć, który wzbogaca słownictwo oraz przełamuje barierę w swobodnym komunikowaniu się w j.angielskim. Poza tym zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, a Prowadzący jest zawsze doskonale przygotowany do zajęć.

Polecam!"

Kasia, Kielno

Personal Assistant

"Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.
Profesjonalna kadra, pełen profesjonalizm, ciekawe zajęcia i możliwość swobodnej nauki bez stresujących sytuacji.
"

Artur, Bojano

Engineer

"Wysokiej jakości nauczanie z wykwalifikowanym native speakerem. Lekcje bardzo interaktywne, z materiałami nauczania dostosowanymi do indywidualnych uczniow.
Bardzo polecam."

Tomasz, Wiczlino

Software Developer

"Maciek jest dość oszczędny w słowach i trudno z niego wydobyć co najbardziej mu się podoba. Powiedział tylko, że jest fajnie, bo jest dużo różnych rzeczy. Ja to rozumiem w taki sposób, że zajęcia są prowadzone w sposób różnorodny. Mi podoba się to, że Maciek sam wykonuje karty pracy oraz fiszki z nowymi słówkami, które powtarza w domu. Dzięki temu, że aktywnie uczestniczy w zajęciach więcej zapamiętuje, co dodatkowo utrwala w domu i na następnej lekcji. Ostatnia książeczka z płytą była dobrym pomysłem, bo po wspólnym czytaniu i słuchaniu, Maciek sam po nią sięgał i włączał płytę. Zajęcia w tej szkole językowej uważam za bardzo ciekawe i owocne."

 

Zofia, Koleczkowo

Mama Maćka (7 lat)

"Nie spotkałam się jeszcze nigdy z nauczycielem, który byłby tak perfekcyjnie przygotowany do zajęć, miał doskonały kontakt z uczniami i w jakiś magiczny sposób potrafił zmotywować do pracy. Wcześniej mi się nie zdarzyło, żebym była przygotowana na każde zajęcia bez wyjątku. Nigdy ani przez chwile się nie nudzę."

Ola, Reda

Market Researcher

 

"Pracując w firmie transportowo-logistycznej język angielski wymagany jest na wysokim poziomie. Mam tu na myśli język biznesowy, który od lat udoskonalam. Odkąd zaczęłam chodzić na zajęcia do Sebastiana mój angielski z poziomu podstawowego w końcu zaczął być profesjonalny. Sebastian jest bardzo dobrym nauczycielem, którego mogę szczerze polecić na każdym stopniu zaawansowania, tak dorosłym jak i dzieciom. A co najważniejsze szkoła jest na miejscu w Bojanie i nie trzeba specjalnie jechać do Trójmiasta."

Agnieszka

Agent Celny

"Do szkoły językowej Chit Chat założonej i prowadzonej przez profesjonalnego Native Speakera Sebastiana trafiłem po różnych doświadczeniach z nauką języka angielskiego. Mogę z całą pewnością potwierdzić, że przygotowanie prowadzącego jest na najwyższym poziomie, z czym nie spotkałem się wcześniej. Bardzo ważną rzeczą dla mnie jest otwartoś​ć​ Sebastiana na sugestie i potrzeby słuchaczy, czyli przygotowanie lekcji pod kontem profesji, gdzie wymagane jest specyficzne słownictwo. Na swoim przykładzie mogę potwierdzić, że lekcje z dziedziny logistyki są zawsze profesjonalnie przygotowane zarówno od strony tematycznej jak i dostępności materiałów, które starannie przygotowuje Sebastian. Oczywiście angielski ogólny, również przystosowany jest do potrzeb i poziomu słuchaczy. Dodatkowo szkoła oferuje i wypożycza książki i audiobooki językowe
​bezpłatnie. Jeżeli szukaliście odpowiedniej szkoły to już ją znaleźliście. Moja pełna rekomendacja.​"

Mariusz

Transport Manager