Dziewczynka na lekcji angielskiego

Zajęcia dla dzieci odbywają się w dedykowanej sali stymulującej proces nauczania, w której każde dziecko ma imienną, kredową tablicę. Ponieważ najlepsze efekty osiąga się w niewielkich grupach, maksymalna ilość osób to 5-6 kursantów. Na zajęciach stosujemy różnorodne metody nauczania, w tym gry i zabawy, mówimy tylko w danym języku (angielski, niemiecki, hiszpański) a dzieci uczą się jak go używać poprzez naukę struktur komunikacyjnych.

Bajki i opowiadania coraz częściej są wykorzystywane do nauki języka angielskiego. Rozwijają takie sprawności językowe jak:  słuchanie, czytanie, mówienie czy pisanie. Bajki przenoszą w świat fantazji, rozwijają kreatywność i wyobraźnię dziecka. Dzieci uwielbiają bajki!  Jeśli więc nauka języka angielskiego ma być zbliżona do nauki języka ojczystego to  są one świetnym materiałem do wprowadzania nowego słownictwa czy struktur gramatycznych. W naszym kaciku czytelniczym dzieci nie tylko zapoznają się z obcojęzyczną literaturą, ale również mogą wypożyczać książki do domu aby w wolnym czasie śledzić losy ulubionych bohaterów.

Kursy ogólne

Kursy językowe, rozwijające wszystkie cztery umiejętności językowe: pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie z naciskiem na uzyskanie płynności językowej oraz umiejętności komunikowania się w rzeczywistych sytuacjach życiowych. Jest przeznaczony zarówno dla osób rozpoczynających naukę języka, jak i dla tych, którzy chcą ją kontynuować. Na zajęciach mówimy tylko w danym języku (angielski, niemiecki, hiszpański), a lekcje dostosowane są do zainteresowań nastolatków. Każda lekcja rozpoczyna się od sprawdzenia zadania domowego i powtórki materiału, dzięki czemu poznany temat zostaje utrwalony a uczniowie zmotywowani są do pracy w domu.

Kursy egzaminacyjne

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, Advanced, Proficiency, IELTS) podczas których uczniowie gruntownie powtórzą i poszerzą znajomość gramatyki i słownictwa oraz przygotują się do wybranego przez siebie egzaminu.

Kursy ogólne

Kursy językowe, rozwijające wszystkie cztery umiejętności językowe: pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie z naciskiem na uzyskanie płynności językowej oraz umiejętności komunikowania się w rzeczywistych sytuacjach życiowych. Jest przeznaczony zarówno dla osób rozpoczynających naukę języka, jak i dla tych, którzy chcą ją kontynuować. Wszystkie zajęcia prowadzone są w danym języku (angielskim, niemieckim, hiszpańskim).

Kursy egzaminacyjne

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, Advanced, Proficiency, IELTS) podczas których uczniowie gruntownie powtórzą i poszerzą znajomość gramatyki i słownictwa oraz przygotują się do wybranego przez siebie egzaminu.

Kursy business

Kursy indywidualne, na których uczysz się we własnym tempie a zagadnienia dostosowujesz do swoich potrzeb, lub grupowe z praktycznym treningiem związanym z rozwojem umiejętności biznesowych.

Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Zajęcia mogą odbywać się w naszej placówce lub w siedzibie Państwa firmy a dopasowujemy je do Państwa indywidualnych potrzeb. Koszt kursu ustalany jest indywidualnie po wstępnej konsultacji.

Oferujemy ciekawe i efektywne zajęcia z native speakerem z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania oraz technologii informacyjnej.

Angielski biznesowy w Bojanie obok Chwaszczyna

Zobacz

Cennik

 

Promocje

  • Powracający uczeń - zniżka 10%
  • Drugi język - zniżka 5%
  • Członkowie rodziny - zniżka 5%

     

 

 Promocje nie łączą się! Rabaty nie dotyczą lekcji indywidualnych.

 

Zobacz

Regulamin

Poznaj naszą

Politykę Prywatności

Zobacz

Kalendarz

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami!