dlazego

my?

KLUCZEM SĄ NAUCZYCIELE

wykwalifikowani, pełni pasji nauczyciele z różnorodnym doświadczeniem pozwalają na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie. Zawsze możecie oczekiwać pozytywnego, otwartego i profesjonalnego podejścia z naszej strony.

 

doswiadczenie_icon

KLIENCI SĄ ŹRÓDŁEM INSPIRACJI

zawsze bierzemy pod uwagę zainteresowania oraz pasje naszych uczniów przy przygotowywaniu lekcji, co pozwala utrzymać motywację i zaangażowanie podczas całego kursu i w przyszłości.

ELASTYCZNE METODY

każda grupa jest inna, a każdy uczeń wyjątkowy, dlatego zawsze oferujemy naszym uczniom elastyczne dopasowanie metody i formy zajęć do potrzeb i sytuacji (np. e-learning, nauczanie hybrydowe).

MIŁA OBSŁUGA

to u nas codzienność, a do tego szybka, uprzejma i zawsze gotowa do pomocy 🙂 Nasi klienci mogą cieszyć się obsługą naszego zespołu administracyjnego, który robi wszystko, by dostosować się do ich potrzeb.

OCENA

istotnym elementem podczas trwania kursu jest dla nas informacja zwrotna. Kontaktując się z Wami osobiście lub telefonicznie, chcemy uzyskać opinię o zajęciach. Wszystkie uwagi są niezwłocznie przekazywane lektorom. Bieżąca ocena pozwala polepszyć jakość lekcji i daje wskazówki nauczycielom jak spełnić Wasze oczekiwania. 

BEZPIECZEŃSTWO

podczas pandemii jest naszym priorytetem i dlatego robimy wszystko, aby stworzyć bezpieczne warunki nauki. Wszystkie powierzchnie dezynfekowane są na bieżąco, po każdych zajęciach, a sale są wietrzone. Ponadto w całej szkole rozstawione zostały dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

dlaczego_my_obraz_bottom
Przewiń do góry